Stavebný robotník

Sociálny podnik Košického samosprávneho kraja, s.r.o., r. s. p.
Mzdové podmienky (brutto) 
750EUR / mesiac
Miesto práce 
Slovensko, Košický kraj, okres Košice

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce Hľadáme šikovného človeka, ktorý zvládne sadrokartónové konštrukcie, jednoduché murárske a omietkárske práce, pokládku obkladov a dlažieb. Náš budúci zamestnanec by mal byť dôsledný a ochotný, technicky nadaný, ktorý pri práci premýšľa.

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa zdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

- výška mzdy závisí od reálnych schopností uchádzača a je predmetom dohody,
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
- stravné lístky v hodnote 4 Eur

Pracovné podmienky

Pracovný čas: od 7:30 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie: Stredné odborné vzdelanie v odbore murár Stredné odborné vzdelanie v odbore maliar
Dĺžka praxe aspoň 2 roky Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie: Skupina B
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť technická gramotnosť organizovanie a plánovanie práce Osobnostné predpoklady : praktické myslenie technický talent precíznosť (presnosť)

Zaslaním žiadosti o prijatie do zamestnania udeľujem súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ) 2016/679 V zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom Sociálny podnik Košického samosprávneho kraja, s.r.o., r.s.p. uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti prostredníctvom internetovej stránky www.spksk.sk v rámci počítačovej siete internet, za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
Kontaktná osoba 

Mgr. Anna Bežilová
office manager
anna.bezilova@spksk.sk

Termín podania žiadosti 
28. 9 2021